2020年6月13日洛托斯格斗之夜举行FEN 28 Lotos Fight Night 2020.6.13,下面为战报视频。

Przedstawiamy wyniki gali FEN 28: LOTOS Fight Night oraz fragmenty wideo z wszystkich obowiązki.Wyniki i skróty walk gali FEN 28:

Mateusz Rębecki (11-1, 6 KO, 4 SUB) pokonał Fabiano Silvę (30-13-1, 11 KO, 12 SUB) przez TKO, runda 1.
Piotr Szeliga (1-0, 1 KO) pokonał Krystiana Pudzianowskiego (1-1, 1 KO) przez TKO, runda 2.
Oli Thompson (21-12, 13 KO, 4 SUB) pokonał Szymona Bajora (20-9, 8 KO, 9 SUB) przez nokaut, runda 1.
Michał Kita (19-11-1, 11 KO, 5 SUB) pokonał Igora Pokrajaca (29-15-1NC, 16 KO, 9 SUB) przez TKO, runda 2.

Marcin Wójcik (13-7, 5 KO, 5 SUB) pokonał Rafała Kijańczuka (8-3, 8 KO) przez TKO, runda 2.
Kacper Koziorzębski (6-2, 3 KO) pokonał Szymona Duszę (8-5, 6 KO, 1 SUB) jednogłośną decyzją sędziów.
Adam Pałasz (5-0, 4 KO, 1 SUB) pokonał Marcina Sianosa (4-5, 4 KO) przez TKO, runda 3.
Łukasz Charzewski (9-1, 2 KO, 2 SUB) pokonał Kacpra Formelę (9-4, 3 KO, 3 SUB) niejednogłośną decyzją sędziów.
Dominik Zadora (24-8) pokonał Piotra Sokoła (15-8) jednogłośną decyzją sędziów.
Anita Bekus (3-1, 2 KO) pokonała Sylwię Firlej (0-1) przez TKO, runda 2.

FEN 28: LOTOS Fight Night | 13 czerwca, sobota |

Bohaterem walki wieczoru będzie najlepszy zawodnik FEN, Mateusz Rębecki (10-1, 5 KO, 4 SUB). Zmierzy się on z Fabiano Silvą (30-12, 11 KO, 12 SUB). Dodatkowo, podczas gali FEN 28 o pas w kategorii ciężkiej z niepokonanym pod szyldem federacji Szymonem Bajorem (20-8, 8 KO, 9 SUB) zmierzy się Oli Thomspon (20-12, 12 KO, 4 SUB).

13 czerwca z fanami federacji FEN przywita się Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO). Zmierzy się z debiutującym Piotrem Szeligą (0-0). W starciu legend kibice zobaczą bój pomiędzy Michałem „Masakrą” Kitą (18-11-1, 10 KO, 5 SUB), którzy skrzyżuje rękawice z chorwackim gladiatorem, Igorem Pokrajacem (29-14, 16 KO, 9 SUB).

W hitowo zapowiadającym się pojedynku w dywizji półciężkiej rękawice skrzyżują Rafał Kijańczuk (8-2, 8 KO) i Marcin Wójcik (12-7, 5 KO, 5 SUB). Pojedynek ten będzie miał charakter eliminatora do walki o tytuł w limicie do 93 kilogramów.

Ulubieniec publiczności, Szymon Dusza (8-4, 6 KO, 1 SUB), również 13 czerwca zamelduje się w klatce FEN. W przeciwnym narożniku stanie Kacper Koziorzębski (5-2, 3 KO).

Kolejnym starciem w królewskiej dywizji tego wieczoru będzie konfrontacja Marcina Sianosa (4-4, 4 KO) z niepokonanym Adamem Pałaszem (4-0, 3 KO, 1 SUB).

KARTA WALK FEN 28: LOTOS Fight Night:

70,3, MMA: Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva *
120,2: Krystian Pudzianowski vs Piotr Szeliga
120,2, MMA: Szymon Bajor vs Oli Thompson *
93,0, MMA: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
120,2, MMA: Michał Kita vs Igor Pokrajac
77,1, MMA: Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
120,2, MMA: Marcin Sianos vs Adam Pałasz
70,3, MMA: Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
77,0, K-1: Dominik Zadora vs Piotr Sokół
56,7, MMA: Anita Bekus vs Sylwia Firlej

* walka o pas mistrzowski FEN

Pełna lista dystrybutorów gali FEN 28: LOTOS Fight Night:

ASTA-NET S.A.
Sat Film Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.
Petrus Sp. z o.o.
Metroport Sp. z o.o.
EVIO Polska Sp. z o.o.
TEL-KAB Sp. z o.o. Sp. K.
SM w Grudziądzu
PPHU MACROSAT Krzysztof Kacprowicz
Limes Sp. z o.o.
TVK BART-SAT – Stowarzyszenie
Tomków Sp. z o.o.
ELSAT Sp. z o.o.
CHOPIN TVK Sp. z o.o.
SAT-MONT-SERVICE Jacek Mruk, Krzysztof Mruk s.j.
VECTRA S.A.
KORBANK DATA CENTER Sp. z o.o.
Orange Polska SA
JMDI Jacek Maleszko
Multimedia Polska S.A.
Netia S.A.
SUPERMEDIA Sp. z o.o.
Castor Enterprise Sp. z o.o.
STANSAT Stanisław Grzesik
UPC Polska Sp. z o.o.
SGT S.A.
Interaktywny Dom Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo PROMAX s.j. Z. Fórmanek-Okrój, W. Okrój
ALFAFIBER SP. Z O.O.
ECHOSTAR STUDIO Sp. z o.o.
E-CHO Sp. z o.o.
TVK Koszalin Sp. z o.o.
INEA S.A
Beskid Media Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Telewizja Teofilów B
TELPOL Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Urządzeń Elektronicznych